MTA Inc

MTA Inc. Her şey müziktir

MTA Inc., dünyanın ortak dili olduğu için herkesin müzik çalmasına izin veren mümkün olduğunca çok uygulama oluşturacak.

✓ MTA Inc. teknoloji ve müziği birleştirir.

✓ Misyonumuz, büyülü müzikal deneyimleri olan insanları memnun etmektir.

✓ Büyülü müzik deneyimleri olan insanları memnun etmeye çalışıyoruz. Hedefimiz değerlerimize ve hizmet verdiğimiz kullanıcılara bakmaktır.

✓ Müzik sevgisi temel ve yaptığımız her şeyin arkasındaki itici güçtür. Dünyayı müzikle değiştirmek istiyoruz.

 • Play Tube
  Play Tube, video indirmek ve müzik çalmak için en iyi müzik uygulamasıdır.
  Sevdiğiniz videoların ve müziğin keyfini çıkarın ve hepsini Play Tube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.
  Play Tube, YouTube ve SoundCloud için kompakt, ücretsiz bir üçüncü taraf istemcisidir, dünyanın her yerinden ve ülkenizde harika videolar ve ücretsiz müzikler bulmanıza olanak tanır.
 • Video Tube
  Video Tube, video indirmek ve müzik çalmak için en iyi video uygulamasıdır.
  Sevdiğiniz videoların ve müziğin keyfini çıkarın ve hepsini Video Tube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.
  Video Tube, YouTube için kompakt, ücretsiz bir üçüncü taraf istemcisidir, dünyanın her yerinde ve ülkenizde harika videolar ve ücretsiz müzikler bulmanıza olanak tanır.
   
 • Kids Tube
  Kids tube sadece çocuklar için yapılmış bir video uygulaması, çocuklar için daha güvenli çevrimiçi deneyim.
  Kids Tube, çocuklara kendi başlarına keşfetmelerini daha kolay ve eğlenceli hale getiren, ebeveynlerin ve bakıcıların yol boyunca yeni ve heyecan verici ilgi alanları keşfettiklerinde yolculuklarına rehberlik etmelerini kolaylaştıran, daha kapsayıcı bir ortam sağlamak için oluşturuldu.
 • Mükemmel Destek
  7/24/365 desteğimizi destekliyoruz.
  E-posta desteği : npbamultimedia_hotmail_com